Smo uspešno slovensko podjetje – ponudnik storitev v procesu razvoja izdelka, razvoja orodij in brizganja plastičnih izdelkov ter razreza netkanih tekstilij. Vse zainteresirane, ki iščete zaposlitev in si želite postati del našega tima, vabimo, da se nam pridružite.
PROSTA DELOVNA MESTA:
1
DELAVEC V PROIZVODNJI
OPIS DELOVNEGA MESTA
  • opravljanje delovnih operacij na strojih in strojnih linijah
  • preverjanje kakovosti izdelkov
  • pakiranje in etiketiranje
  • izpolnjevanje delovne dokumentacije
  • nakladanje, razkladanje in transportiranje blaga
PRIČAKUJEMO
  • interes in pripravljenost po pridobivanju novih znanj in izkušenj
  • prednost imajo kandidati z izobrazbo tehnične smeri
  • dobre ročne spretnosti
  • natančnost, zanesljivost, odgovornost, samostojnost
  • pripravljenost na timsko delo
NUDIMO
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • dinamično delo v rastočem podjetju z možnostjo napredovanja
  • zaposlitev v uspešnem in stabilnem podjetju
  • urejeno delovno okolje
  • pričetek dela je možen takoj
V želji delati v podjetju, ki mu poslovni izzivi predstavljajo priložnost ter so cilji poleg zadovoljnih naročnikov in poslovnih partnerjev tudi zadovoljni zaposleni, nam pošljite pisno ponudbo na elektronski naslov info@gubanc.si ali po pošti na naslov GUBANC, d. o. o. , Podbrezje 164, 4202 Naklo.